Detaylar

Kategori Genel
Yayıncı Flamingo Yayınları
Liste Fiyatı 200.00
Format Kitap
Barkod 9786050688016
Yayın Tarihi 2020-07-17
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Küçük Şeylerin Gücü
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 304
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Küçük Şeylerin Gücü

Küçük Şeylerin Gücü, hayatta büyük değişimler için enerjimizi ve inancımızı bir defada tüketmektense, küçük ve anlamlı değişiklikler yapmayı öneriyor. Böylece, her defasında tek bir adım atarak hem kendinize karşı daha şefkatli davranacak hem de değişimin imkânsız olmadığını göreceksiniz.

Klinik uygulamalardaki vaka analizlerini psikolojik araştırmalarla birleştiren yazarlar, zihinsel ve duygusal refahın küçük adımlarla daha ulaşılabilir olduğunu danışanlarının hikâyeleriyle gösteriyor. Bu metot, önyargılarımızla, aklımızın koyduğu barikatlarla, konfor alanlarımızdan çıkmayla olduğu kadar tam şu anda hangi küçük değişimi yapabileceğimizle ve önceliklerimizi nasıl belirleyeceğimizle ilgileniyor.

Eğer beyniniz size bazı hedeflerinize ulaşamayacağınızı veya hak etmediğinizi söylüyorsa, Küçük Şeylerin Gücü tam size göre bir kitap!

Zihniniz sizi yıldırarak yolcu koltuğuna oturtma gücüne sahiptir, ancak pilot koltuğu her zaman sizin için oradadır.

Bu modern dünyada beyinlerimiz aşırı yükte ve dikkat dağıtıcı dış unsurların etkisi altındadır. Hem içinizde hem de dışınızda olanların aşırı yüklenmesi nedeniyle bunalıma girmeniz tamamen doğaldır. Ancak, her zaman hayatınızın ve gerçekliğinizin seyrini değiştirecek küçük bir eylem seçme gücüne sahipsiniz.

Zihniniz size sürekli yapmanız gereken, gerekmeyen, yapabileceğiniz ve yapamayacağınız şeyler hakkında bir şeyler söyler. Ancak hayatınızı anlamlı yönlerde değiştirecek şeyler, yalnızca küçük, kademeli ve tutarlı eylemlerdir.

Emeği Geçenler

Çevirmen   : Uğur Gülsün
Düzeltmen   : Adem Şenel
Editör   : Rüya Rüstemoğlu
Grafiker   : Adrian Davis
Yazar   : Trish Leonard - Curtin;Aisling

Satış Noktaları